برفاب، به عنوان صادرکننده ممتاز و طلایی ایران انتخاب شد

برفاب به عنوان صادرکننده ممتاز ایران انتخاب شد.

از میان صدها شرکت تولیدی صادراتی ایران، 44 برند به عنوان صادرکننده نمونه و در نهایت از میان تمامی آنها 8 برند به عنوان صادرکننده ممتاز ایران در تمامی صنایع انتخاب شدند، با افتخار برند برفاب به عنوان صادرکننده ممتاز و طلایی ایران و تنها برند در صنعت لوازم خانگی ایران به این مقام دست یافت.

بیست و سومین سالروز ملی صادرات ایران، روز ‌دوشنبه 11 آذر ماه، با هدف گرامیداشت و انتخاب برند های صادرکننده نمونه ایران در سال  1398، با حضور وزرای کشور و معاونت ریاست جمهوری در محل سالن اجلاس سران تهران برگزار شد.

سازمان توسعه تجارت ايران همه ساله با هدف حمایت و رشد صادرات كشور و تشويق صادركنندگان و فعالان اقتصادي و بازرگاني كشور نسبت به برگزاري روز ملي صادرات اقدام نموده و با حضور مقامات عالی رتبه کشوری از بنگاه هاي صادراتي برتر كشور تقدير به عمل مي آورد.

“صادرکننده ممتاز ایران” به برندی تعلق می‌گیرد که 6 سال به عنوان صادرکننده نمونه ایران نائل شده باشد و در نهایت برای ششمین سال به عنوان صادرکننده ممتاز و طلایی ایران لقب می‌گیرد و برند برفاب به عنوان تنها برند لوازم خانگی ایرانی به عنوان صادر کننده ممتاز برگزیده شد.

 

آذر 12, 1398
10:58 ق.ظ
no comment.
این پست را به اشترک بگذارید: